#1 2007-02-16 15:16:14

Sliwka

Kee?

Skąd: wiocha
Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 202
Punktów :   

APEL DO CHLOPAKOW Z KLASY!!!!!!!!!

kochani chlopcy ja jako ja i jedna z dziewczyn chcialabym was poprosic o zaczecie mowienia mi i innym dziewczynom czesc na powitanie i na pozegnanie tez bo z deczka przykro mi jest jak ja do was mowie a wy mnie traktujecie jak powietrze jakbym byla jakas tredowata.przeciez miedzy soba mowicie sobie czesc.rowniez prosze was o rozmawianie z nami na lekcjach,przerwach,poswirujmy czasami razem a nie osobno jak zwykle.bardzo was o to prosze.ja (i mysle ze inne dziewczyny tez) sie postaram.



nie myslcie sobie ze przyjaciol szukam ale mi przykro ze jestesmy taka niezgrana klasa.

o i jeszcze jeden pomysl.wymieszajmy sie ze soba lawkami.tak na zmiane.bo jak narazie to jestesmy podzieleni na dziewczyny-chlopaki.

dobra to koniec.potraktujcie to powaznie jak tu zajrzycie.
papa


HAHAHA!!! TEKST ROKU 'pika pika buuu!auuusiaaa' idziemy zrobic prasieren!!!hehe

bussis

Offline

 

#2 2007-02-17 12:50:45

marta

FCB - Més Que Un Club

2163941
Call me!
Skąd: Mirskoff
Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 262
Punktów :   
WWW

Re: APEL DO CHLOPAKOW Z KLASY!!!!!!!!!

Sliwka napisał:

kochani chlopcy ja jako ja i jedna z dziewczyn chcialabym was poprosic o zaczecie mowienia mi i innym dziewczynom czesc na powitanie i na pozegnanie tez bo z deczka przykro mi jest jak ja do was mowie a wy mnie traktujecie jak powietrze jakbym byla jakas tredowata.przeciez miedzy soba mowicie sobie czesc.rowniez prosze was o rozmawianie z nami na lekcjach,przerwach,poswirujmy czasami razem a nie osobno jak zwykle.bardzo was o to prosze.ja (i mysle ze inne dziewczyny tez) sie postaram.



nie myslcie sobie ze przyjaciol szukam ale mi przykro ze jestesmy taka niezgrana klasa.

o i jeszcze jeden pomysl.wymieszajmy sie ze soba lawkami.tak na zmiane.bo jak narazie to jestesmy podzieleni na dziewczyny-chlopaki.

dobra to koniec.potraktujcie to powaznie jak tu zajrzycie.
papa

no właśnie, ja się dołączam. bo przecież na pewno znajdą się wspólne tematy do rozmowy, można sobie pofazować fajnie na przerwie, a nie siedzimy i patrzymy się na siebie spod byka.  przecież chodzimy do jednej klasy i został nam cały rok z kawałkiem, który razem spędzimy miło byłoby się w końcu zgrać


Blaugrana al vent,un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom,
BARÇA!! BARÇA!! BAAAARÇA!!!!
"There are no raindrops on roses..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redstar.pun.pl www.zapiekankanatrzech.pun.pl www.magicots.pun.pl www.streetball.pun.pl www.ninja-naruto.pun.pl